Nedávné položky

Napájení

Samozřejmě, samoléčba je škodlivá, doporučuje se konzultovat s lékařem, než začnete užívat drogu, kterou neznáte.
Na žádost mých turistů jsem nebyl úplný seznam těch, kteří by mohli potřebovat nějaký lék v Egyptě.
Kromě toho, že není žádným tajemstvím, že v současné době, spolu se suvenýry a dalšími nákupy, které turisté privozyaschih ze slunného Egypta, léky jsou nyní není poslední (a někdy i dříve) mezi všemi „dary“, privozimyh resort. V Egyptě se léky osvědčily jako léčiva vynikající kvality, navíc existuje mnoho zahraničních farmaceutických rostlin a surovin nejvyšší kvality. No, nejmenší roli hraje skutečnost, že mnoho místních analogů je levnější než ukrajinské.

alkoholu - COHER
amoniaku-samadyr
jod - jód, betadin (na bázi nealkoholu)
peroxid vodíku - Maya Kyslík, peroxid vodíku
manganistan draselný - permengenet (řekněme tak a lékárníkovi pochopíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)
aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb
Valerianka - D o rmival (valerián + chmel), kapsle
Ale-shpa - Do-spa, Buscopan
Lactobacterin - Lacteol forte
bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte
Hilak-forte - Lactiol
Masť Višnevského - Aktiol (dehtový olej)

Pro krk :
Strepsils lízátka, Bradoral, Larypro, BBC sprej atd.

Antihistaminika :
Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd. e.

SEZNAM AUTEKTÍV

Odběr vzorků egyptských léků.

ULOŽTE KOŘENÍ A BYLINY

Anis - jansun
Karavai - karavie
Kopr semena - Shabbat
Fenikel je šammar
Hořčice (prášek) - Hořčice (Budra)
Koriandr - Cosbara
Černý pepř - felfel eshved (mathoon - zem, hrach - hubb)
Bílý pepř - feuille abiad
Červená paprika - shatta (felfel Ahmar)
Směs koření pro maso - bokharat lyama, pro ryby - samice Boharat, pro kuře - Boharat Ferekh
Šafrán - zafaran
Kurkuma - kurkuma
Semená semena
Semolina semid (krupice nebo di bisbus)
Škrob - NESHA
Kyselina citronová - lýtko zubní (nebo sitrik)
Mořská sůl - malý bahr
Skořice - Erf
Karafiáty - oronfel
Kardamon - Habbahn
Mincovna - Naaneya
Marjoram - Maryamen
Tymián - Zatar
Basil - richen
Rozmarýn - rozmarýn
Kamufláž - heřmánek
Sušené švestky - Arasia
Sušené meruňky - voštinové

Lékárna

Mangan (prášek) - pomocná látka pro zvýšení obsahu magnézia
Alkohol - kohol (klíček)
Amoniakální alkohol je čistící prostředek
Jód-betadin (nealkoholický)
Aktivní uhlí - fahm (uhlík)
Peroxid vodíku - Mayský kyslík
Ricinový olej - zate harua
Kafrový olej - kafur
Gáza (zeptejte se, kde jsou tkaniny prodávány) - Sheesh

Lékárny v Egyptě

Mnoho lidí, kteří přicházejí k odpočinku, čelí potřebě koupit lékárny. Důvody pro návštěvu lékárny v Egyptě mohou být velmi odlišné. Břicho, hlava bolesti, teplota vzrostla, spáleniny - a léky z domu zapomněly vzít, nebo nepomáhají. Opět potřebujete plenky, bavlněné disky, těsnění, krém nebo zubní pastu, to vše se také prodává v lékárně.

Za prvé, i když nebudete mluvit jiným jazykem než ruským, nemůžete najít lékárnu. Lékárny se nacházejí v téměř každém hotelu, nebo v blízkosti. Na každé lékárně je umístěn vývěsní štítek s jasným designem pro každé označení - velký červený dopis A, PHARMACY, APOTHEKE. Někdy je v ruštině nápis - PHARMACY.

Obvykle v lékárně v hotelu prodávající říká nějak v ruštině. Nejdůležitějšími léky, které dává smysl, je zapsat, dobře, nebo pamatovat.

Jód - v Egyptě neprodávejte alkohol, ale vodní roztok jódu. Říká se Betadine. Mělo by se pamatovat na to, že toto řešení se vyrábí v různých typech pro různé účely. K léčbě rány použijte betadin v červené lahvičce.

Alkohol - prodává se ve 100 ml v baňkách s rozprašovačem, není zapotřebí recept na nákup alkoholu. Musíte se zeptat - kochle

Peroxid vodíku v arabštině - Maya oxy.

Aktivovaný uhlík je karbon, ale obvykle je těžké najít uhlí v čisté formě, ale můžete koupit tablety Eucarbon, které obsahují uhlí a sennu.

Analogy našeho No-shpa, to jsou přípravy autobusů Buskopan a Do-spa

Pokud potřebujete Hilak-forte, musíte se zeptat Laktion

Antinal je lék používaný při poruchách žaludku. Je k dispozici ve dvou formách - sirup pro děti a kapsle pro dospělé.

Vesceralgine je sirup používaný k bolesti břicha.

Raney - lék na pálení žáhy ve formě tablet pro resorpci.

Fawar - lék na pálení žáhy, žvýkání, s gravitací v žaludku. Instantní rozpustný prášek.

Také v Egyptě je známá Smecta.

Sekem interstinální - bylinný čaj se seno používaným při zácpě.

Nifuroxazid - v případě žaludeční poruchy.

S chladem a kašlem:

Bradoral - pilulky pro bolest v krku, změkčující a protizánětlivé (je nutné je rozpustit)

Také v lékárnách prodáváme a známe nám Strepsils, ale cena je mnohem vyšší než cena Bradoral.

BBC - sprej, analogický s naší drogu Hexoral.

Dolphin - svíčky Dolphin, svíčky s paracetamolem pro malé děti, používejte jako antipyretikum. Měli bychom mít na paměti, že existují tři dávky v závislosti na věku dítěte.

Cetal je dětský antipyretický sirup, opět založený na paracetamolu. Analog našeho Panadolu. Docela levné drogy.

Brufen - Ibuprofen, sirup pro děti od 3 měsíců. Antipyretická, analgetická, protizánětlivá.

Cevamol - rozpustný aspirin, antipyretikum.

123 a kapsle DayNight obsahují pseudoefedrin a paracetamol, které se používají k zmírnění příznaků nachlazení, jako je horečka a nazální kongesce.

Sirup Guafa je velmi dobrý lék proti kašli pro bylinky (je to levné).

Kašel sirupy Bronchicum a Coface.

Tussapine, Selgon, Bronchicum - tablety pro kašel.

Antiallergické a současně podávané léky:

Calm Skin je krém používaný pro kousnutí hmyzem, od chrupu a když je to pichlavý.

Telfast, Claritin, Fenistil, Zirtek - tablety a sirupy pro alergie.

Analgetika - no-megrenol, ketofast, ketofen.

Výše uvedené nejsou všechny, ale možná i hlavní léky, které mohou být užitečné na dovolené.

Tipy:

1. Ceny léčiv v Egyptě jsou často mnohem nižší než v Rusku. V důsledku toho si můžete koupit levné vitamíny nebo lékárnický krém pro bolesti zad nebo jiné léky pro sebe, své příbuzné a přátele v Rusku.

2. Pokud jde o ceny, je třeba mít na paměti, že ceny léčiv v Egyptě jsou fixní a jsou uvedeny na obalu léku. Nicméně, často pracovníci lékárny se snaží oklamat důvěryhodné turisty a hlasové ceny jsou mnohem vyšší.

Nezapomeňte, že ceny léků jsou vždy uvedeny pouze v librách. Měli byste pečlivě prozkoumat balení, abyste zjistili, kolik stojí droga. Ceny bohužel nejsou vždy označovány "evropskými" údaji.

3. Nemůžete užívat mnoho léků (mluvíme o egyptských přípravcích). Samozřejmě, pokud jste 2-4 balení vitamínů, několik balení krémů a prášky, které je v pořádku, ale v případě, že kufr je plná léků, zvyky se za to, že jste si koupili drogy za účelem dalšího prodeje a izymut

Také chci říci, kde je cena léků

Hledání léků - Page 7 - MediForum - Fórum

Někdo se snažil užívat pilulky častěji než jednou denně

Dobrý den, Svetlana Vladimirovna! Jsme 7,6 let, řekněte mi, prosím, jaké kurzy můžete užívat vitamíny, zejména v období nachlazení, například Multi-Tabs baby? Měsíc v měsíci nebo dva ve dvou. Nebo můžete stále doporučit něco, aby méně ublížilo?

Artro-Active - uživatelská příručka, návod k použití

Princip vyloučení příčinného původu hepatitidy C, patřícího ke čtvrtému genotypu, je podobný principu terapie prvního genotypu viru. Pokud infekce HIV není vždy vhodná pro léčbu cofosbuvirem a daklatasvirem, léčba se obvykle provádí se sophosbuvirem a ribavirinem.

Voltaren analogy - vyhledávání levné analogy Voltaren

Dobrý den, Máme skoro 7 měsíců. Máme takový hlavolam, my jsme jen otbolelo teplota je předán, nemocný SARS byl pouze teplota a vysoká průjem. Začal dávat acipole, u dítěte od rána tvář v jemné pryshchikah, ne silně. V průběhu nemoci dala jablko a slivku, ale všechno bylo v pořádku, a včera v noci dítě mě udělalo z viferonu a dalo mu acipol a jednoho dne pili rehydron! Co to není jasné, když byl pediatr vyzván, nebylo nic z toho, nic opravdu neřeklo, ale my jsme se zotavili, to je jen strach z vyrážky!

Ahoj, prosím, řekni mi: dítě 6 let 8 měsíců nemocné týdny s neštovicemi, neurolog předepsal léčbu hypotonu, po jakém čase mohu začít léčbu?

Kolchicin se rychle a intenzivně vstřebává z trávicího traktu. Průměrná C max v krevní plazmě je ng / ml a je dosažena přibližně 75 minut po podání dávky 6 mg. T 6/7 je c. Kolchicin rychle proniká do tkání, má vysokou hodnotu Vd 978 litrů. Vysoké koncentrace kolchicinu se vyskytují v játrech, ledvinách, slezině, leukocytech a gastrointestinálním traktu. Kolchicin se metabolizuje v játrech a vylučuje se hlavně žlučí.

Kapsule Arthro-Active, obvykle užívané po dobu dvou až čtyř týdnů. Lék v této dávkové formě se doporučuje užívat v dávce dvou až tří tobolek třikrát denně během jídla.

Julie, pokračuj, drž na dietu. Fenistil můžete užívat v kapkách 8 kapek 7krát denně, po dobu 65 dní. Suchost pokožky maziva: Lipocream Repi nebo Lokobeys Ripeya.

Léčba: použití podpůrných opatření, včetně vhodné léčby infekcí, projevů myelosuprese a / nebo kardiotoxicity. Neexistuje žádné specifické antidotum. Léčba je symptomatická.

Správně sbírejte moč: potřebujete se umýt dobře a neshromažďujte první proud, nižší ho. Sklenice byla umístěna pod tryskem krátce po začátku močení.

Anti-arteriální aktivita snižuje cytostatiky (zvyšuje koncentraci kyseliny močové) a léky na okyselování moči. Alkalinizační - zesílit efekt.

123 Tablety poskytují dočasnou úlevu od rýhového nosu

123 Tablety
JEDEN TŘI

Složení:

Každá potahovaná tableta obsahuje:
Paracetamol 500 mg
Hydrochlorid pseudoefedrinu 30 mg
Chlorpheniramin maleát 2 mg

Indikace:

1 2 3 tablety poskytují dočasnou úlevu na výtok z nosu, kýchání, vodnatost svrbivé oči, nosní kongesce, bolesti těla, bolesti, bolest hlavy, bolest v krku horečka kvůli nachlazení nebo chřipce.

Prodloužení produktu:

I 2 3 tablety obsahuje klinicky prokázanou kombinaci (paracetamol hydrochlorid pseudoefedrinu a chlorfeniramin maleát) pro léčbu běžných příznaků nachlazení a chřipky.

Kontraindikace:

Pro děti do 12 let. Nepoužívejte u těhotných nebo kojících osob. Přecitlivělost na paracetamol, pseudoefedrin nebo chlorfeniramib malein

Bezpečnostní opatření Upozornění:

- Pokud se vyskytnou vzácné reakce, musí být léčivo zastaveno.
- Přestože pseudoefedrin je prakticky bez tlaku a nemá vliv na intersticiální účinky
pacientech, měl by být používán s opatrností u pacientů s hypertenzí.
- v případě náhodného předávkování; kontaktujte lékaře, paracetamol, toxicitu proti hepatitidě
- Včasné příznaky potenciálně hepatotoxické nadměrné dávky mohou zahrnovat nevolnost, zvracení, diaforézu a celkovou malátnost.
- Klinické a laboratorní příhody jaterní toxicity nemusí být zřejmé až do 48 až 72 hodin po podání. nemocní dospělí bez ohledu na množství paracetamolu, o kterém bylo hlášeno, že bylo podáno, okamžitě podávaly paracetamolové antidotum.
- Nedávejte dětem mladším 12 let ani nepřekračujte doporučenou dávku.
- Pokud se objeví nervozita, neklid nebo nespavost.
- Neberte tento výrobek déle než 7 dní. Pokud se příznaky nezlepšují nebo jsou doprovázeny horečkou, poraďte se s lékařem.
-Pokud je bolavé krk těžké, přetrvává více než 2 dny, je doprovázeno nebo
po kterém následuje horečka, bolest hlavy, vyrážka, nevolnost nebo zvracení, okamžitě vyhledejte lékaře.

- Pokud kašel přetrvává více než týden, má tendenci k opakování nebo je doprovázen
horečka, vyrážka nebo přetrvávající bolest hlavy, poraďte se s lékařem.
- Neužívejte tento přípravek k trvalému nebo chronickému kašlu, jako tomu je u
kouření, astma nebo v případě kašle doprovázené nadměrným (hlenem)
lékařem.
- Nepřekračujte doporučenou dávku z důvodu vyšších dávek, nervozity,
závratě nebo nespavosti.
- Neužívejte tento přípravek, pokud nedrží lékař, pokud máte dech
jako je emfyzém nebo chronická bronchitida, nebo pokud máte glaukom nebo máte problémy s močením v důsledku zvětšení prostaty.
- Neužívejte tento přípravek, pokud máte onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, onemocnění štítné žlázy.
- Alkohol, sedativa a trankvilizéry mohou zvýšit ospalost.
- Nepoužívejte alkoholické nápoje při užívání přípravku tbis.
- Neužívejte tento přípravek, pokud užíváte sedace nebo trankvilizéry
nejprve se poraďte s lékařem. Buďte opatrní při řízení a obsluze strojního zařízení.
- Nepoužívejte u jiných přípravků obsahujících acetaminofen.

Interakce s léčivy:

Neužívejte tento lék, pokud užíváte léky na předpis na vysoký krevní tlak, nebo deprese nebo pokud užíváte inhibitor předpis monoaminooxidázy (MAO!) (Určité léky k léčbě deprese psychiatrických nebo emočních stavů nebo Parkinsonovy choroby) nebo po dobu 2 týdnů po zastavení MIl: "Nebo droga.

Obvyklé dávkování:

Pro dospělé děti nad 12 let.
Dva tablety každých 6 hodin.
ot přesahuje 8 tablet denně.

Balení:

Krabička obsahuje 2 proužky, každá z 10 tablet a vložka

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě (25 ° C) nebo nižší.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

12 týdnů před lékem proti hepatitidě C

Tablety Amigraine z Egypta

Počasí v Hurghadě

Nedávné komentáře

Trochu víc plagiátorství... Chci jen, aby byly k dispozici další informace. Jeho zkušenosti s užíváním drog v Egyptě, ve skutečnosti ne (masážní krém se nepočítá), takže používám zkušenost někoho jiného z webu. Když si své zkušenosti shromáždí, podělí se o ně na webu.

Mezitím - Léky v Egyptě:

1). OTRIVIN má kapky a sprej v nosu, od běžného nachlazení, analogu našeho Nazivinu. Efektivní, kontroluje mě)))

2). ACTIOL je analogičkou naší višnevské masti

3). C-RETARD náprava pro těžké nachlazení v kapslích, pro dospělé. Velmi efektivní, ověřil mě. Vždy jej přináším velké množství)))

4).123 antipyretikum, analgetický sirup pro dospělé, také odstraňuje studené symptomy po dobu 3 dnů. Dobrá věc

5). DAYNIGHT je také sirup pro teplotu a bolest pro dospělé. Zkoušel jsem to sám.

6). PANADOL antipyretické tablety pro dospělé jsou pro děti. Dobře.

7). GEVAMOL antipyretický sirup pro dospělé. Zkoušel jsem to sám.

8). LARYPRO Pastilky z bolestí v krku. Velmi účinná věc, vždycky hodně))) pro dospělé a děti starší 7 let. A cena, kterou jen směšná, pouhých 5 liber (15 rublů)

9). SMECTA je analogická naše Smecta (se zhroucením žaludku) Dobrá. 9 liber (45 rublů)

BASKOPAN 6 liber

NU-SPASM 2 liber, nejlevnější. Pomáhají dobře. Sama se zkontrolovala)))

Tyto drogy jsou všechny analogy našeho Noshpa. Osobně si koupím první ze seznamu, stojí 6 liber (20 rublů)

11). BETADINE roztok jódu je dezinfekční prostředek bez alkoholu, skvělý pro děti, protože vůbec nehoří. Vždycky ho koupím)))

12). EXEDRIN tablety z bolesti hlavy, analogie našeho Citramonu, jsou mnohem efektivnější. Kontrolují mě, velmi pomáhají.

13). Kapsy LACTEOL FORT normalizují střevní mikroflóru po antibiotikách. Analog našeho linexu a laktobacterinu. Můžete si vzít jak dospělé, tak i děti. Vždycky jsem to vzal. Dobře.

14). V2 PLUS vitamíny s kořenem ženšenu. Jsou jen penny 7 liber. Koupím, jako nic)))

15). CEVAMOL je šumivý aspirin, stejně jako náš. Zkontrolováno. Teplota se snižuje dobře a trvale.

16). ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum. Velmi dobrý kus. Můžete děti i dospělé. Pomáhá s otravou a gastroenteritidou. Koupil jsem, pomáhá)))

17). CALAMIL lotion s bílou hlínou a mentol pro ty, kteří spálili. NEJVYŠŠÍ ZÁLEŽITOST V EGYPTU. Vždycky ho budu kupovat, když tam přijedu))) Na spálených místech jsem se rozmazal po dobu 15 minut a pak jsem si jej vypláchl vodou, červenost a bolest okamžitě zmizely))) VŠECHNY RADY. Děti i dospělí. Hodnota 3 liber.

BEPANTEN je také ze slunce, mast.

PANTENOL a to! masti

18). GINSANA tobolky s kořenem ženšenu pro dospělé. Zvyšte imunitu, uvolněte únavu. Také je koupím, dobrá věc)))

19). BRUFEN Syrup antipyretikum pro děti. Analog našeho Nurofenu. Velmi dobrý))) Zkontrolováno.

MEGAFEN a to je stejné)))

20). ACHICLOVIR masť z herpesu, analogu našeho Acycloviru, je jen 100krát účinná, testovaná.

21). LACTIOL je analogický náš Hilak-Forte.

22). VVS sprej od bolesti v krku, analogu našeho Hexoralu. Dobře pomáhá, zkontrolováno.

Kašel sirupy pro dospělé, ona se nesnažila. Tentokrát chci koupit)))

24). OROFAR Pastilky z bolestí v krku

25). Paracetamol je analoge našeho paracetamolu v tabletách.

26). ASPIRINE-C je analogický s aspirinem v tabletách.

Jód-Betadin (na bázi nealkoholu)

Peroxid vodíku - Maya Kyslík, peroxid vodíku

Mangan - permengenet (řekněme tak a lékárníkovi pochopíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)

Aktivní uhlí - karbon, Eucarbon (s sennou), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Višnevská masť - aktiol (dehtový olej)

Imunální (Echinacea sirup),

MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup

IMMULANT-Echinacea + satinový nigelový olej (černá semena)

C-retard je vitamin s

Mr.TUMEE je vitaminový a minerální komplex pro děti!

Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd.

Bradoral - z hrdla (tablety pro resorpci)

Pro hrdlo-lízátka Strepsils

Pro BBC Throat Spray (jako Hexoral)

Tantum verde - analgetikum pro ústa a krk, jde jak jako máchání, tak jako pilulka.

Telfast, Slaritin - z alergií

Calm Skin - krém pro pokožku od poškrábání, pocení, kousnutí

Nizoral je antimykotikum.

Pro žíly - uvnitř Diosed C, Outer - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, krém Hirudoid, Venorutonový gel

Dolphin (čípky) - dětské antipyretické svíčky

CEVAMOL šumivý aspirin

Hrudník - ze všech příznaků nachlazení obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

123 - všech příznaků nachlazení, které obsahují paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

Tablety DAYNIGHT ze všech studených symptomů obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

CONTA-FLU-tablety z běžného nachlazení bez paracetamolu

Adol extra anestetikum

CEFZIL-Cefprozil (dětské antibiotikum v lahvičce) je analog Ciprolet

Rovamycine - antibiotika pro těžkou anginu pectoris

Augmentin je antibiotikum obsahující amoxicilin (lékař předepisuje faryngitidu)

Flucamox-ANTIBIOTIC - každá kapsle obsahuje 500 mg:

Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithron (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (v balení po 3 tabletách) pro 500 mg.

Septrin - antibiotikum, infekce dýchacích cest, urogenitální infekce, gastrointestinální infekce.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum atd.

SELGON - z pilulky proti kašlému

TUSSAPINE - z pilulky proti kašlému

Spasmo - amráza - v případě žaludečního rozrušení, nadýmání

Sekem Anti Diarrea byliny

Nifuroxazid 200 mg

ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum

Eucarbon - aktivovaný uhlík se seno a mátovým olejem

Vesperalgine (sirup) - od bolesti v žaludku

Raney (resorpční tablety) - pro pálení žáhy

Fawar (instantní prášek) - z pálení žáhy, pálení žáhy a těžkosti v žaludku

Ranitidin - od žaludečních křečí (se silnou bolestí, vředy)

Smecta - ze žaludku

Entocid - z břicha (fixace)

Seke interstinální byliny - od zácpy

ne-migréna, metrogil - z pilulky na pilulku velmi dobrá

"Ketofen" - z bolesti hlavy

Lustral (SERTRALINE) antidepresivum proti stresu

DORMIVAL je kapsle upokojující, hypnotický vegetativně-valeriánský s chmelem

Gynera - antikoncepce, ruský analog Femodena.

15 komentářů k tématu "Léky v Egyptě"

zdrastvete, protože můžeme koupit lék ve velkém? a zjistěte ceny? děkuji

Ashot, ahoj! O velkoobchodní nákupy nemůže nic říct... ceny Lékárny jsou přímo na obalu (turisty. Samozřejmě, že prodávající 5 krát dražší. Sestra v hotelovém lékárně prodal za studena „1,2,3“ v 19! Times dražší). Nicméně, já nemluvím o tom, a to na letišti s našimi sousedy perepolovinili léčiva (kupovat jen pro sebe, že jsou). Jeden další přátelé si vybrali jakýkoli vzácný lék, který jezdil příbuzným... Takže je třeba vyřešit ještě otázku vývozu.

Řekněte dítěti 7 měsíců, druhý den je teplota 39, dláto vybuchne, které svíčky jsou účinné a lze je zakoupit v lékárně v Egyptě? Analog cefecon nebo viferon?

Dobrý den, Julie! Bohužel nejsem lékař... Váš komentář byl zveřejněn s nadějí, že někdo bude reagovat. Na druhou stranu, pokud víte, náš analog (s výhodou účinnou látku, například pro tsefekona - je paracetamol) vám pomůže v jakékoliv lékárně Egyptě. Pokud se vyskytnou potíže s komunikací, stačí napsat aktivní list na listy latinkou. Lékárníci v Egyptě dobře ovládají angličtinu. Ceny jsou uvedeny na obalu. Léky je lepší koupit trochu daleko od turistického centra.

Dobré odpoledne. Prompt prosím, je možné prostřednictvím vás koupit nebo koupit lékařství Ostenil s poštovním doručením?

Dobrý den. Jak a kde můžete objednat antiseptikum BETADINE. Je to velmi nezbytné

Dobrý den, Neexistuje žádný zvláštní nedostatek. V lékárně je přípravek Betadin v různých baleních - 100 ml a 200 ml, 15 a 30 liber. Ale pomoc při doručování je lepší hledat v hurghadských skupinách na Facebooku. Často krajané nabízejí služby tohoto druhu.

Řekněte mi, prosím, adresy státní lékárny v Sharm el-Sheikhu. A zda je někde možné zjistit přesné náklady na drogu. Děkuji.

Dobrý den, Tato otázka je nejlépe položena na fóru Sharmovtsev, já, stejně, žiji v Hurghadě. Pokud jde o cenu, je uvedeno na každém balení léky.

Dobrý den, Brzy jdeme do Hurghady po dobu jednoho roku, nemohli se občas dozvědět v lékárnách Hurghada o drogu Dyufastonovi? Cena a zda potřebujete nějaký předpis. Nevím, jestli mě vezmu, nebo ne. Musí být neustále. Díky předem. A samozřejmě mnohokrát děkujeme za místo.

Dobrý den, Yesenia! Dnes skočil do lékárny, řekl, že váš lék stojí 126 liber 30 tablet. Receptura není potřeba.

Děkujeme. velmi pomohlo.

Řekni mi prosím, a v obchodě Senzo v Hurghadě je lékárna s pevnou cenou nebo mi řekněte adresy lékáren s obvyklou pevnou cenou. Nyní odpočíváme v Hurghadě a právě v lékárně v hotelu je cena 10krát vyšší než v loňském roce.

Dobrý den, V hotelu Senzo se nachází dobrá lékárna s pevnými cenami. Pokud se stěhujete od turistických cest trochu na stranu, existuje mnoho takových lékáren. Ceny léků jsou obvykle uvedeny na obalu. léky skutečně vzrostly mírně oproti loňskému roku.

Hledání léků - Page 7 - MediForum - Fórum

Někdo se snažil užívat pilulky častěji než jednou denně

Dobrý den, Svetlana Vladimirovna! Jsme 7,6 let, řekněte mi, prosím, jaké kurzy můžete užívat vitamíny, zejména v období nachlazení, například Multi-Tabs baby? Měsíc v měsíci nebo dva ve dvou. Nebo můžete stále doporučit něco, aby méně ublížilo?

Artro-Active - uživatelská příručka, návod k použití

Princip vyloučení příčinného původu hepatitidy C, patřícího ke čtvrtému genotypu, je podobný principu terapie prvního genotypu viru. Pokud infekce HIV není vždy vhodná pro léčbu cofosbuvirem a daklatasvirem, léčba se obvykle provádí se sophosbuvirem a ribavirinem.

Voltaren analogy - vyhledávání levné analogy Voltaren

Dobrý den, Máme skoro 7 měsíců. Máme takový hlavolam, my jsme jen otbolelo teplota je předán, nemocný SARS byl pouze teplota a vysoká průjem. Začal dávat acipole, u dítěte od rána tvář v jemné pryshchikah, ne silně. V průběhu nemoci dala jablko a slivku, ale všechno bylo v pořádku, a včera v noci dítě mě udělalo z viferonu a dalo mu acipol a jednoho dne pili rehydron! Co to není jasné, když byl pediatr vyzván, nebylo nic z toho, nic opravdu neřeklo, ale my jsme se zotavili, to je jen strach z vyrážky!

Ahoj, prosím, řekni mi: dítě 6 let 8 měsíců nemocné týdny s neštovicemi, neurolog předepsal léčbu hypotonu, po jakém čase mohu začít léčbu?

Kolchicin se rychle a intenzivně vstřebává z trávicího traktu. Průměrná C max v krevní plazmě je ng / ml a je dosažena přibližně 75 minut po podání dávky 6 mg. T 6/7 je c. Kolchicin rychle proniká do tkání, má vysokou hodnotu Vd 978 litrů. Vysoké koncentrace kolchicinu se vyskytují v játrech, ledvinách, slezině, leukocytech a gastrointestinálním traktu. Kolchicin se metabolizuje v játrech a vylučuje se hlavně žlučí.

Kapsule Arthro-Active, obvykle užívané po dobu dvou až čtyř týdnů. Lék v této dávkové formě se doporučuje užívat v dávce dvou až tří tobolek třikrát denně během jídla.

Julie, pokračuj, drž na dietu. Fenistil můžete užívat v kapkách 8 kapek 7krát denně, po dobu 65 dní. Suchost pokožky maziva: Lipocream Repi nebo Lokobeys Ripeya.

Léčba: použití podpůrných opatření, včetně vhodné léčby infekcí, projevů myelosuprese a / nebo kardiotoxicity. Neexistuje žádné specifické antidotum. Léčba je symptomatická.

Správně sbírejte moč: potřebujete se umýt dobře a neshromažďujte první proud, nižší ho. Sklenice byla umístěna pod tryskem krátce po začátku močení.

Anti-arteriální aktivita snižuje cytostatiky (zvyšuje koncentraci kyseliny močové) a léky na okyselování moči. Alkalinizační - zesílit efekt.

Tablety 123 Návod k použití v Egyptě

V dnešní době jsou k dispozici tablety, které se používají v jakémkoliv sportovním prostředí - jak správně dělat gymnastiku, psychologii (jak se jí každý líbí), zdraví (užitečné a škodlivé vlastnosti jídla), krásu (správné používání kosmetických prostředků na kůži). Poskytuje informace o důležitých bodech a fázích, o tom, co, jak a kdy je třeba využít k dosažení požadovaného efektu.

Popis nového zařízení, jeho charakteristiky a pravidla použití obsahuje návod k použití polského postřikovače. Pokud jste si koupili nebo jste obdrželi domácí spotřebič, ale opravdu nevíte, jak to zvládnout, pak v takových případech existuje brožura s pokyny. Tato malá brožura obsahuje všechny potřebné informace o produktu. Naučíte se, jak správně používat, sadu funkcí, jak se připojit, konfigurovat. Čím podrobnější bude popis tématu, tím více bude uživateli jasné.

Aktobe, Almaty, Angarsk, Armavir, Arkhangelsk, Astana, Astrachaň, Atyrau, Balakovo, Balashikha, Barnaul, White Church, Belgorod, Biysk, Bobruisk, Bratsk, Brest, Bryansk, Novgorod, Vinnitsa, Vitebsk, Vladivostok, Vladikavkaz, Vladimir, Volgograd, Volzhsky, Vologda, Voronezh, Gomel, Horlovka, Grodno, Groznyj, Dzerzhinsk, Dněpropetrovsk, Doněck, Jekatěrinburg, Zhitomir, Záporoží, Zelenograd, Ivanovo, Ivano-Frankivsk, Iževsk, Yoshkar-Ola, Irkutsk, Kazan, Kaliningrad, Kaluga, Karaganda, Kemerovo, Kiev, Kirov, Kirovohrad, Komsomolsk na Amuru, Kostanay, Kostroma, Kramatorsk, Krasnodar, Krasnojarsk, Kremenčug, Krivoj Rog, Kurgan, Kursk, Kyzylorda, Lipetsk, Lugansk, Luck, Lvov, Magnitogorsk, Makiyivka, Mariupol, Makhachkala, Minsk, Mogilev, Moskva, Murmansk, Naberezhnye Chelny, Nalčik, Nizhnevartovsk Nizhnekamsk, Nizhniy Novgorod, Nižnij Tagil, Nikolaev, Novokuznetsk Novorossiysk Novosibirsk, Odessa, Omsk, Orjol, Orenburg, Orsk, Pavlodar, Penza, Perm, Petrozavodsk, Petropavlovsk, Podolsk, Kiev, Prokopyevsk, Pskov, Kiev, Rostov-na -Don, Rybinsk, Rjazaň, Samara, Petrohrad, Saransk, Saratov, Sevas Opole, Rodiny, Simferopol Smolensk Sochi Stavropol Stary Oskol, Sterlitamak, Sumy, Surgut, Syktyvkar, Taganrog, Tambov, Taraz, Tver, Ternopil, Togliatti, Tomsk, Tula, Tyumen, Čeljabinsk, Ulyanovsk, Uralsk, Ust -Kamenogorsk, Ufa, Chabarovsk, Charkov, Cherson, Khimki, Khmelnitsky, Cheboksary, Čeljabinsk, Cherepovets, Cherkasy, Chernihiv, Černovice, Chita, doly, Shymkent, Engels, Južno-Sachalinsk, Yakutsk, Jaroslavl

Tablety 123 egyptské instrukce

Léky v Egyptě

Dnes, další otázka od turistů nás přiměla myslet, že jim chybí informace o lécích v Egyptě. Samozřejmě, není to fakt, že každý turista bude číst toto téma a sledovat video, ale myslím, že mu to pomůže v takové obtížné záležitosti.

Na rozdíl od názorů mnoha turistů jsou léky a léčiva v Egyptě velmi dobře rozvinuté. Lékárny v Egyptě se nacházejí všude, léky jsou levné a splňují mezinárodní normy.

V egyptských lékárnách nejčastěji pracuje prodávající a lékař (lékárník). Můžete měřit tlak zde (bude to stát 1 dolar), zvážit se, koupit kromě léků, hygienické výrobky a kosmetiku. V lékárnách najdete léky s obvyklými názvy a přípravky, které mají analogy (například "no-spa" se zde nazývá "do spa").

V egyptských lékárnách můžete setkat se širokou škálou různých produktů pro péči o vlasy a pokožku - od růžové vody a masky z beduínových travin - po ampule s kolagenem. Je možné, že návrh obalů nebude vynikající, ale můžete zaručit jeho obsah, protože složení skutečně obsahuje oleje a výtažky bylin.

Pro opalování použijte krém s ochranným faktorem alespoň 20 jednotek, který je vyznačen na lahvičce. Cena této lahve se pohybuje od 37 do 42 liber. Červené moře je charakterizováno zvýšenou slaností, proto, aby se předešlo podráždění, doporučujeme, abyste po koupání vypláchali čerstvou vodu.


V Egyptě existují:
- alkohol - kohol
- amoniaku
- jod-jod, betadin (na bázi nealkoholu)
- peroxid vodíku - maya oxyhydroin, peroxid vodíku
- permanganát (řekněme to a lékárník tě pochopí), draslík
- manganistan (pouze v tekuté formě)
- aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb
- Valerianka - Dormival (valerián + chmel), kapsle
- But-spa - Do-spa, Buscopan
- Lactobacterin-Lacteol forte
- bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte
- Hilak-Fort - Lactiol
- Mast Vishnevsky - Aktiol (dehtový olej)

Zvýšená imunita:

- Imunální (Echinacea sirup),
- MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup
- IMMULANT-Echinacea + satinový nigelový olej (černá semena)
- IMMUNOVITA

- Ricinový olej - ricinový olej, zate harua
- Rybí tuk - Tuk z jaterního oleje, Clo Seas, Forte Seas, Halorange plus, Šťastné moře, Hypol, Rimcod, Stříbrné moře, Ultranyl
- kafrový olej - olej z kaforu, zate kafur

- heřmánek - kamomIl, babunish (pro váhu v obchodech s kořením, v lékárnách a v obchodech - čaje v sáčcích)
- sortiment lékařských sbírek Sekem a Isis, jsou prodávány v lékárnách, supermarketech

- Mnoho různých věcí, například Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta gripa,.

- Guava syrop, Koffex, Bronchicum atd.

- Strepsils lízátka, Bradoral, Larypro, BBC sprej atd.

- Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd.

SEZNAM NĚKTERÝCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ MÍSTNÍ PRODUKCE:

POZOR! Před použitím musí MUSÍ konzultovat lékaře!

Tablety 123 egyptské instrukce

Řekni mi o drogách Egypt.. (poprvé 2 tablety,. 123 Jeden dva tři.

MEDICÍN V EGYPTU - Egypt - Arteks 94

Egypt. Kontaktní chřipka, 123.. PANADOL antipyretikum tablety pro dospělé je pro děti.

Jardins tablety 10mg # 30 -...

Pokyny pro použití Jardins tablety 10 mg # 30. Zarezervovat Jardins tablety 10 mg.

RDY 123 Obrázky pilulky (Bílé / kapsle...

Pilulka s potiskem RDY 123 je Bílá, Ve tvaru kapslí a byl identifikován jako 40 mg vápníku atorvastatinu. Dodává jej Dr. Reddy's Laboratories Limited.

Nalorius, manuál na...

Nalorius - manuál na žádost, popis přípravku. Tablety,.

Kup teď tablety Viagra 123 (10...

Tablety Viagra 123 - lék na zvýšení účinnosti, můžete si koupit od nás na webu

Amoxicilin: manuál na...

Amoxicilin tablety: manuál, recenze,. E-Mox (Egypt). Pozor :.

Daklataswir: manuál na...

Spolu s patentovanou přípravou Daklins se objevily jeho analogy: Daclavir, Natdac, Dacihep, Daclahep.

Pharyngept: analogy, manuál na...

Po rozpuštění tablety po dobu jedné a půl hodiny. Egypt: 250 rublů.. manuál,.

Tablety Finast: manuál na...

Předávkování. Informace o současných případech předávkování, ne. Interakce