Egypt - Léky v Egyptě

Metastázy

Samozřejmě, samoléčba je škodlivá, doporučuje se konzultovat s lékařem, než začnete užívat drogu, kterou neznáte.
Na žádost mých turistů jsem nebyl úplný seznam těch, kteří by mohli potřebovat nějaký lék v Egyptě.
Kromě toho, že není žádným tajemstvím, že v současné době, spolu se suvenýry a dalšími nákupy, které turisté privozyaschih ze slunného Egypta, léky jsou nyní není poslední (a někdy i dříve) mezi všemi „dary“, privozimyh resort. V Egyptě se léky osvědčily jako léčiva vynikající kvality, navíc existuje mnoho zahraničních farmaceutických rostlin a surovin nejvyšší kvality. No, nejmenší roli hraje skutečnost, že mnoho místních analogů je levnější než ukrajinské.

alkoholu - COHER
amoniaku-samadyr
jod - jód, betadin (na bázi nealkoholu)
peroxid vodíku - Maya Kyslík, peroxid vodíku
manganistan draselný - permengenet (řekněme tak a lékárníkovi pochopíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)
aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb
Valerianka - D o rmival (valerián + chmel), kapsle
Ale-shpa - Do-spa, Buscopan
Lactobacterin - Lacteol forte
bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte
Hilak-forte - Lactiol
Masť Višnevského - Aktiol (dehtový olej)

Pro krk :
Strepsils lízátka, Bradoral, Larypro, BBC sprej atd.

Antihistaminika :
Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd. e.

SEZNAM AUTEKTÍV

loading...

Odběr vzorků egyptských léků.

ULOŽTE KOŘENÍ A BYLINY

loading...

Anis - jansun
Karavai - karavie
Kopr semena - Shabbat
Fenikel je šammar
Hořčice (prášek) - Hořčice (Budra)
Koriandr - Cosbara
Černý pepř - felfel eshved (mathoon - zem, hrach - hubb)
Bílý pepř - feuille abiad
Červená paprika - shatta (felfel Ahmar)
Směs koření pro maso - bokharat lyama, pro ryby - samice Boharat, pro kuře - Boharat Ferekh
Šafrán - zafaran
Kurkuma - kurkuma
Semená semena
Semolina semid (krupice nebo di bisbus)
Škrob - NESHA
Kyselina citronová - lýtko zubní (nebo sitrik)
Mořská sůl - malý bahr
Skořice - Erf
Karafiáty - oronfel
Kardamon - Habbahn
Mincovna - Naaneya
Marjoram - Maryamen
Tymián - Zatar
Basil - richen
Rozmarýn - rozmarýn
Kamufláž - heřmánek
Sušené švestky - Arasia
Sušené meruňky - voštinové

Lékárna

loading...

Mangan (prášek) - pomocná látka pro zvýšení obsahu magnézia
Alkohol - kohol (klíček)
Amoniakální alkohol je čistící prostředek
Jód-betadin (nealkoholický)
Aktivní uhlí - fahm (uhlík)
Peroxid vodíku - Mayský kyslík
Ricinový olej - zate harua
Kafrový olej - kafur
Gáza (zeptejte se, kde jsou tkaniny prodávány) - Sheesh

Nedávné položky

loading...
  • Inna zaznamenává léky v Egyptě
  • Yesenia ke záznamu o léčbě v Egyptě
  • Alina nahrává Černý med z Egypta
  • Anna zaznamenává léky v Egyptě
  • Andrew k záznamu Šťastný den vítězství!
  • Alt zachytit Harryho a moře
  • Vladimir na nahrávku Harryho a moře

Trochu víc plagiátorství... Chci jen, aby byly k dispozici další informace. Jeho zkušenosti s užíváním drog v Egyptě, ve skutečnosti ne (masážní krém se nepočítá), takže používám zkušenost někoho jiného z webu http://2009-2012.littleone.ru. Když si své zkušenosti shromáždí, podělí se o ně na webu.

Mezitím - Léky v Egyptě:

1). OTRIVIN má kapky a sprej v nosu, od běžného nachlazení, analogu našeho Nazivinu. Efektivní, kontroluje mě)))
2). ACTIOL je analogičkou naší višnevské masti
3). C-RETARD náprava pro těžké nachlazení v kapslích, pro dospělé. Velmi efektivní, ověřil mě. Vždy jej přináším velké množství)))
4).123 antipyretikum, analgetický sirup pro dospělé, také odstraňuje studené symptomy po dobu 3 dnů. Dobrá věc
5). DAYNIGHT je také sirup pro teplotu a bolest pro dospělé. Zkoušel jsem to sám.
6). PANADOL antipyretické tablety pro dospělé jsou pro děti. Dobře.
7). GEVAMOL antipyretický sirup pro dospělé. Zkoušel jsem to sám.
8). LARYPRO Pastilky z bolestí v krku. Velmi účinná věc, vždycky hodně))) pro dospělé a děti starší 7 let. A cena, kterou jen směšná, pouhých 5 liber (15 rublů)
9). SMECTA je analogická naše Smecta (se zhroucením žaludku) Dobrá. 9 liber (45 rublů)
10).DO-SPA
BASKOPAN 6 liber
NU-SPASM 2 liber, nejlevnější. Pomáhají dobře. Sama se zkontrolovala)))
STOPSPASM
Tyto drogy jsou všechny analogy našeho Noshpa. Osobně si koupím první ze seznamu, stojí 6 liber (20 rublů)
11). BETADINE roztok jódu je dezinfekční prostředek bez alkoholu, skvělý pro děti, protože vůbec nehoří. Vždycky ho koupím)))
12). EXEDRIN tablety z bolesti hlavy, analogie našeho Citramonu, jsou mnohem efektivnější. Kontrolují mě, velmi pomáhají.
13). Kapsy LACTEOL FORT normalizují střevní mikroflóru po antibiotikách. Analog našeho linexu a laktobacterinu. Můžete si vzít jak dospělé, tak i děti. Vždycky jsem to vzal. Dobře.
14). V2 PLUS vitamíny s kořenem ženšenu. Jsou jen penny 7 liber. Koupím, jako nic)))
15). CEVAMOL je šumivý aspirin, stejně jako náš. Zkontrolováno. Teplota se snižuje dobře a trvale.
16). ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum. Velmi dobrý kus. Můžete děti i dospělé. Pomáhá s otravou a gastroenteritidou. Koupil jsem, pomáhá)))
17). CALAMIL lotion s bílou hlínou a mentol pro ty, kteří spálili. NEJVYŠŠÍ ZÁLEŽITOST V EGYPTU. Vždycky ho budu kupovat, když tam přijedu))) Na spálených místech jsem se rozmazal po dobu 15 minut a pak jsem si jej vypláchl vodou, červenost a bolest okamžitě zmizely))) VŠECHNY RADY. Děti i dospělí. Hodnota 3 liber.
BEPANTEN je také ze slunce, mast.
PANTENOL a to! masti
18). GINSANA tobolky s kořenem ženšenu pro dospělé. Zvyšte imunitu, uvolněte únavu. Také je koupím, dobrá věc)))
19). BRUFEN Syrup antipyretikum pro děti. Analog našeho Nurofenu. Velmi dobrý))) Zkontrolováno.
MEGAFEN a to je stejné)))
20). ACHICLOVIR masť z herpesu, analogu našeho Acycloviru, je jen 100krát účinná, testovaná.
21). LACTIOL je analogický náš Hilak-Forte.
22). VVS sprej od bolesti v krku, analogu našeho Hexoralu. Dobře pomáhá, zkontrolováno.
23). GUAVA SYROP
KOFFEX
BRONCHIKUM
Kašel sirupy pro dospělé, ona se nesnažila. Tentokrát chci koupit)))
24). OROFAR Pastilky z bolestí v krku
25). Paracetamol je analoge našeho paracetamolu v tabletách.
26). ASPIRINE-C je analogický s aspirinem v tabletách.

Alkohol - kohle
Amoniakální alkohol
Jód-Betadin (na bázi nealkoholu)
Peroxid vodíku - Maya Kyslík, peroxid vodíku
Mangan - permengenet (řekněme tak a lékárníkovi pochopíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)
Aktivní uhlí - karbon, Eucarbon (s sennou), Acticarb
But-spa - Do-spa, Buscopan
Lactobacterin-Lacteol forte
bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte
Hilak-Fort - Lactiol
Višnevská masť - aktiol (dehtový olej)

Zvýšená imunita:
Imunální (Echinacea sirup),
MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup
IMMULANT-Echinacea + satinový nigelový olej (černá semena)
IMMUNOVITA
C-retard je vitamin s
Mr.TUMEE je vitaminový a minerální komplex pro děti!
Materna-vitamíny

Antihistaminika:
Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd.

Bradoral - z hrdla (tablety pro resorpci)
Pro hrdlo-lízátka Strepsils
Pro hrdlo-Larypro
Pro BBC Throat Spray (jako Hexoral)
Tantum verde - analgetikum pro ústa a krk, jde jak jako máchání, tak jako pilulka.

Telfast, Slaritin - z alergií

Calm Skin - krém pro pokožku od poškrábání, pocení, kousnutí

Nizoral je antimykotikum.

Pro žíly - uvnitř Diosed C, Outer - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, krém Hirudoid, Venorutonový gel

Dolphin (čípky) - dětské antipyretické svíčky

CEVAMOL šumivý aspirin

Hrudník - ze všech příznaků nachlazení obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

123 - všech příznaků nachlazení, které obsahují paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

Tablety DAYNIGHT ze všech studených symptomů obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

CONTA-FLU-tablety z běžného nachlazení bez paracetamolu

Adol extra anestetikum

CEFZIL-Cefprozil (dětské antibiotikum v lahvičce) je analog Ciprolet

Rovamycine - antibiotika pro těžkou anginu pectoris

Augmentin je antibiotikum obsahující amoxicilin (lékař předepisuje faryngitidu)

Flucamox-ANTIBIOTIC - každá kapsle obsahuje 500 mg:
Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithron (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (v balení po 3 tabletách) pro 500 mg.

Septrin - antibiotikum, infekce dýchacích cest, urogenitální infekce, gastrointestinální infekce.

Z kašle:
Guava syrop, Koffex, Bronchicum atd.
SELGON - z pilulky proti kašlému
TUSSAPINE - z pilulky proti kašlému

Spasmo - amráza - v případě žaludečního rozrušení, nadýmání
z průjem:
Sekem Anti Diarrea byliny
Diax 200 mg.
Nifuroxazid 200 mg

ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum
Eucarbon - aktivovaný uhlík se seno a mátovým olejem
Vesperalgine (sirup) - od bolesti v žaludku
Raney (resorpční tablety) - pro pálení žáhy
Fawar (instantní prášek) - z pálení žáhy, pálení žáhy a těžkosti v žaludku
Ranitidin - od žaludečních křečí (se silnou bolestí, vředy)
Smecta - ze žaludku
Entocid - z břicha (fixace)
Seke interstinální byliny - od zácpy

ne-migréna, metrogil - z pilulky na pilulku velmi dobrá
"Ketofen" - z bolesti hlavy

Lustral (SERTRALINE) antidepresivum proti stresu

DORMIVAL je kapsle upokojující, hypnotický vegetativně-valeriánský s chmelem

Gynera - antikoncepce, ruský analog Femodena.
DIFLUCAN - od drozd

123 Tablety Egypt, jak to udělat

loading...

Koupit léky v Egyptě - 2

loading...

Zubní pasta DABUR MISWAK 6,32

DABUR MISWAK 3,30 zubní pasta

OMEGA-3 PLUS 14.50 vitamíny

BRONCHOPHANE 3,50 kašelový sirup

EXCRRIN 9,00 tablet pro bolesti hlavy

NOC A DEN 2.50 antipyretikum

Obsah:

Vitamíny VITAMAX PLUS 30,00

STOPAIN 2.25 je důležité, zde cena za polovinu balení Celkové náklady 4,50. Z bolesti hlavy a bolesti svalů.

DOLPHIN 25 MG 3,00 antipyretické svíčky pro děti

DOLPHIN 12,5 MG 2,50 antipyretické svíčky pro děti

PANTOGAR 54,00 Vitamíny pro vlasy

ZYRTEC 10,00 kapek z alergií

ALLERGEX 2,50 masti pro alergie atd.

PANTENOL 20 g. 6,00 hydratační masti

ALGESAL SUPERACTIVE 10,00 masti z modřin

LARYPRO 9,00 tablet z bolavého hrdla 20 tablet

C-RETARD 500 MG 7,00 Vitamin C

ANTINÁL 10,00 z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum

JEDNA TŘÍ 6,00 pro nachlazení

otrivin baby - 2,75

algezal 40 g - 10

dabur amla vlasy - 22

amla-300 ml olej na vlasy,

otrivin kapky a postříkat bronhozáně od kašule vhodného pro děti, algesal z modřiny arthrosis masti

Spazmo peralgine - z bolesti břicha - 4 liber jeden pás

Spazmo kanylaza - z hromadění plynů - 4 liber

Sinalax - od zácpy - 2 libry

streptoken + entocid nebo antinal - z bolesti břicha s následky průjem + dezinfekce - 6 - 8 libry

bronchofin - kašel kašel (v tekuté formě) - 6 lbs

tusiphan - od kašle (v tekuté formě) - 4 libry

křehkost 500 + bradorál - z bolestí v krku (bolest v krku) - antibiotikum (take) + uchovávejte v ústech - 16 lbs

dermazin + fuciden - z popálenin, užívejte současně 2 krémy, pomáhá obnovit pokožku + antibiotikum - až 30 liber

zastavení bolesti - z bolesti hlavy - 4 libry

dramenex - z nevolnosti, pohybové nemoci - až 5 liber

korasor - z nízkého tlaku

concore jádro 2,5 - od vysokého tlaku

kongregace - pro nachlazení

clarinaze - z alergie na změnu počasí (runny nos, stálý kýchání)

cafamol extra - pro chladu a teploty

kenakomp + pantinol - z kousnutí hmyzem, antialergického krému + omlazovače pokožky

hemoclar + alphetrine - z modřin a otoku (odstraňuje otok), krém (pomáhá venku) + pomáhá zevnitř

alergie nebo alergie - z alergií (stav spánku po užití)

alergex caffien - z alergií, ale nepřispívá k ospalosti

fortcortien + avilová injekce - z těžkých alergií (injekce)

Claritin pro 23.80 po 20 tabletách po 10 mg každé.

Ocumel - oční kapky - 2,5 libry.

Lustal je antidepresivum, 80 liber

Záložka Spasmocure 20 - analogové No-shpy, 8 liber.

Zymogen forte - analog Mezimu, 20 tab, 4,5 libry;

Lacteol forte - analog linex, 12 kapslí 10 liber;

Baraka - výživový doplněk s černým semenovým olejem, 24 tobolek, 5 liber.

Tabulka Motilium 40, 22 liber;

Flumox 500 mg je antibiotikum, náš analog je Flemoxin, 16 kapek, 18 liber;

Xithrone 500 mg. - antibiotikum, analogový sumamed - 3 tabule, 18 liber;

Guava - sirup na kašel, 8 liber;

nexium - analog omeprazolu a limitu, s vředy a gastritidou - 20 mg. 98 liber

Pán Tumi-dětské žvýkací vitamíny 60 kusů, 89 liber

Masť Sulfax - analog našeho chondroxidu, 120 gramů, 38 liber

Disflatyl je analog naší Espumizan, 30 žvýkat. tablety, 8,25 libry.

Mobic 15 mg je analog Movalis, 10 tablet 23 liber.

Epicogel, Analog Almagel - 4 libry.

Flumox, 18 liber analogů flemoxinu (amoxiclav)

LARYPRO (antiseptické) lízátka z bolavého krku. 9 liber

Tantum verde - záložka. a řešení je 3φ.

Hluboký kongregát - nebo123 - pseudoefedrin (z běžného nachlazení a ucpanosti 6f)

ACHICLOVIR 5% 4 f ZOVIRAX krém 12 f Novirus tab. - z herpesu

Fenistil-6f, Zyrtec 1% kapky 10f. Tabulka 22f z alergií. sirup 11f

alergie caffien - z alergií, nepřispívá k ospalému účinku 3f

KENACOMB CREAM 30GR - krém z alergie s nystatinem. 12f

ANTINAL nebo (Ambatrol, Bacifuran, streptoken entocid) - enteroph.

LACTEOL FORT v kapslích jako Linex (Lactobacterin) 20f

SMECTA 9 liber

GINSANA čepice. s kořenem ženšenu. Dospělí. Zvyšte imunitu.10f

Pantogar Pantogar (naše Panto-Travel) vitamíny pro růst vlasů 54f

OM EGA 3+ vitamíny 14,5f

V-2 plus - 7f (multivitamíny s extraktu z ženšenu)

IMMULANT - Echinacea + olej ze saténové nigely (černé semena) 15f, dětský sirup 13f

Mr.TUMEE je vynikající vitaminový a minerální komplex pro děti!

Materna Vitamins

Vitamin - vitamin E 10f Neuroyon-vitamin B

Miswak Miswak - zubní pasta 50gr 7f nebo 25g 3,5f

DABUR DePerdent bělení zubní pasty 21f -50gr

Hepatální Forte 30 kapslí 18 liber Essentiale Forte.

Eucarbon (s přídavkem sen) nebo Acticarb-aktivovaný. uhlí

Nasonex spray 0,05% Nasonex 40f

Sekem interstinální byliny (nebo sinalax) - od zácpy

Akneroxid 5% 20g. 2,25f krém z anke

Aknemycin 2% krém s aknéemicinem, analog Zinerita -3f

Krém Azaderm (Azelaic Acid 20%), od anke-18f

DORMIVAL čepice. - uklidňující, prášky na spaní, prodejce. s chmelem

Bendax - z červeného sirupu pro děti 5f

Vermizole z karty červi pro dospělé. 3.24f

Dramenex DRAMINA Druminex (dramina) 3f z nemoci pohybu

Betadin - jód, Betadin (na nealkoholické bázi) 14,75f

Napizol (omeprazol) - ze žaludečního vředu 23f

Laktální vápník (dobře stravitelné vápník) s vitamínem D3, stojí 30 liber za 30t

Vápník D3F (lokální pro-in vápník D3) 12f

léky místní produkce ke snížení hladiny cukru v krvi - Glime, Glukovans, Novonorm. 4-5 krát levnější než naše.

Vatica je maska ​​na vlasy v zelené sklenici. Je třeba rozemknout vyčiněné vlasy a držet po dobu 10 minut, poté se umyt.

Napizole 20 mg je omeprazol. 30 liber za 12 kapslí.

Crestor 111 f, v dávce 14 tabulek v dávce 20

akneroxid 5 cel. Je to jako my máme základnu. 2, 25 liber

jod-jod, betadin (na bázi nealkoholu)

peroxid vodíku - maya oxyhydroin, peroxid vodíku

permanganát (řekněme tak a lékárníkovi porozumíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)

aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerián + chmel), kapsle

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Višnevská masť - aktiol (dehtový olej)

Imunální (Echinacea sirup),

MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup

IMMULANT-Echinacea + satinový nigelový olej (černá semena)

Ricinový olej - ricinový olej, zate harua

Rybí tuk - Tuk z jaterního oleje, Clo Seas, Forte Seas, Halorange plus, Šťastné moře, Hypol, Rimcod, Stříbrné moře, Ultranyl

kafrový olej - olej z kaforu, zate kafur

heřmánek - kamomIl, babunish (pro váhu v obchodech s kořením, v lékárnách a v obchodech - čaje v sáčcích)

sortiment lékařských sbírek Sekem a Isis, jsou prodávány v lékárnách, supermarketech

Mnoho různých věcí, například Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta gripa, 123.

Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd.

Pro hrdlo-lízátka Strepsils

Pro BBC Throat Spray (jako Hexoral)

Tantum verde - analgetikum pro ústa a krk, jde jak jako máchání, tak jako pilulka.

Gel "hmyzí skus" z chyb

CETAL - dětský antipyretik obsahující paracetamol. podle mého názoru. to je analogický ruský Panadol (dítě)

CEVAMOL je šumivý aspirin, stejně jako náš. Teplota se snižuje dobře a trvale

Hrudník - ze všech příznaků nachlazení obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

123 - všech příznaků nachlazení, které obsahují paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

Tablety DAYNIGHT ze všech studených symptomů obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

CONTA-FLU-tablety z běžného nachlazení bez paracetamolu

Adol extra anestetikum

CEFZIL-Cefprozil (dětské antibiotikum v lahvičce) je analog Ciprolet

Rovamycine - antibiotika pro těžkou anginu pectoris

Augmentin je antibiotikum obsahující amoxicilin (lékař předepisuje faryngitidu)

Flucamox-ANTIBIOTIC - každá kapsle obsahuje 500 mg:

Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithron (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (v balení po 3 tabletách) pro 500 mg.

Septrin - antibiotikum, infekce dýchacích cest, urogenitální infekce, gastrointestinální infekce.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum atd.

SELGON - z pilulky proti kašlému

TUSSAPINE - z pilulky proti kašlému

Sekem Anti Diarrea byliny - pro průjmy

Diax 200 mg. Nifuroxazid 200 mg. - z průjem

ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum

Eucarbon - aktivovaný uhlík se seno a mátovým olejem

Vesperalgine (sirup) - od bolesti v žaludku

Raney (resorpční tablety) - pro pálení žáhy

Fawar (instantní prášek) - z pálení žáhy, pálení žáhy a těžkosti v žaludku

Ranitidin - od žaludečních křečí (se silnou bolestí, vředy)

Smecta - ze žaludku

Sekem Anti Diarrea byliny - pro průjmy

Entocid - z břicha (fixace)

Téma: Léky v Egyptě podobné ruskému

loading...
Nástroje nářadí

Léky v Egyptě jsou podobné ruským

loading...

Hledání zde a na internetu nám poskytlo mnoho užitečných informací.

To je to, co mám, to já sám jsem si vzal

Gel - aby zuby vybuchovaly bezbolestně

Dětský vitaminový sirup.Vitaminy skupiny B

Pouze musíte vědět, že to nemůže být používáno déle než 5 dní a maximálně 3krát denně, protože může dojít k otokům nosohltanu (měl jsem strach! Děkuji, že pro děti bylo egyptské léky - TICANÁZE)

123 pro dospělé - Tablety Antipyretikum také odstraňuje katarální příznaky velmi rychle, ale co je nejdůležitější. Tam je pseudo-epidrin obsažen v Rusku (POUZE) v Rusku je zakázáno.Takže tady to je, to odstraňuje vycpaný nos a nos dýchá a není žádný snot! Stejně jako naše Coldrex je mnohem účinnější

Pover caps (kompozice-ibuprofen 300 mg, pseudoefedrin 45 mg) - od běžné studené, analgetické, protizánětlivé

CONTA-FLU - z chladné bez antipyretické složky

Bradoral - z hrdla (tablety pro resorpci)

Hluk - z chladu, jako 123

TUSSAPINE - z pilulky proti kašlému

Larypro - z hrdla (tablety pro resorpci)

HIBIOTIC-antibiotikum Složení: amoxicilin 875 mg

MICOSIN-tablety z kašle (jako naše ambroxální)

Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

DORMIVAL-uklidňující, hypnotický vegetativ-valerianský s chmelem

Xithron (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (v balení po 3 tablety) pro 500 mg

TICANASE (flutikason) - sprej z nosní kongesce, z alergií, ODSTRÁNÍ HLADINU TEPLA! - liší se od Otrivin, Nazivin, Vibrocilum

CLENIL (belkometazon) - pro astmatiky, od útoků udušení

Super gel - takže zuby vybuchují bezbolestně

Jód-Betadin (na bázi nealkoholu)

peroxid vodíku - maya oxyhydroin, peroxid vodíku

permanganát (řekněme tak a lékárníkovi porozumíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)

aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Višnevská masť - aktiol (dehtový olej)

Imunální (Echinacea sirup),

MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup

IMMULANT-Echinacea + satinový nigelový olej (černá semena)

C-retard je vitamin s

Mr.TUMEE je vitaminový a minerální komplex pro děti!

Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd.

Bradoral - z hrdla (tablety pro resorpci)

Pro hrdlo-lízátka Strepsils

Pro BBC Throat Spray (jako Hexoral)

Tantum verde - analgetikum pro ústa a krk, jde jak jako máchání, tak jako pilulka.

Nizoral je antimykotikum.

Dolphin (čípky) - dětské antipyretické svíčky

123 - všech příznaků nachlazení, které obsahují paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

Adol extra anestetikum

Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

Guava syrop, Koffex, Bronchicum atd.

SELGON - z pilulky proti kašlému

TUSSAPINE - z pilulky proti kašlému

Spasmo - amráza - v případě žaludečního rozrušení, nadýmání

Sekem Anti Diarrea byliny

Nifuroxazid 200 mg

ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum

Eucarbon - aktivovaný uhlík se seno a mátovým olejem

Vesperalgine (sirup) - od bolesti v žaludku

Raney (resorpční tablety) - pro pálení žáhy

Fawar (instantní prášek) - z pálení žáhy, pálení žáhy a těžkosti v žaludku

Ranitidin - od žaludečních křečí (se silnou bolestí, vředy)

Smecta - ze žaludku

Entocid - z břicha (fixace)

Seke interstinální byliny - od zácpy

ne-migréna, metrogil - z pilulky na pilulku velmi dobrá

Nedávné položky

loading...
  • Elena zaznamenává online webkameru v Hurghadě
  • Alt zaznamenat Online webkameru v Hurghadě
  • Elena zaznamenává online webkameru v Hurghadě
  • Jak si vybrat apartmán v Hurghadě
  • Alt na vstup Jak si vybrat apartmán v Hurghadě
  • Láska na rekord Kde je chutné jíst v Hurghadě? (Část 2)
  • Alex k záznamu Kde jíst chutné jídlo v Hurghadě? (Část 2)

Trochu víc plagiátorství... Chci jen, aby byly k dispozici další informace. Jeho zkušenosti s užíváním drog v Egyptě, ve skutečnosti ne (masážní krém se nepočítá), takže používám zkušenost někoho jiného z webu http: //.littleone.ru. Když si své zkušenosti shromáždí, podělí se o ně na webu.

Mezitím - Léky v Egyptě:

1). OTRIVIN má kapky a sprej v nosu, od běžného nachlazení, analogu našeho Nazivinu. Efektivní, kontroluje mě)))

2). ACTIOL je analogičkou naší višnevské masti

3). C-RETARD náprava pro těžké nachlazení v kapslích, pro dospělé. Velmi efektivní, ověřil mě. Vždy jej přináším velké množství)))

4).123 antipyretikum, analgetický sirup pro dospělé, také odstraňuje studené symptomy po dobu 3 dnů. Dobrá věc

6). PANADOL antipyretické tablety pro dospělé jsou pro děti. Dobře.

7). GEVAMOL antipyretický sirup pro dospělé. Zkoušel jsem to sám.

8). LARYPRO Pastilky z bolestí v krku. Velmi účinná věc, vždycky hodně))) pro dospělé a děti starší 7 let. A cena, kterou jen směšná, pouhých 5 liber (15 rublů)

9). SMECTA je analogická naše Smecta (se zhroucením žaludku) Dobrá. 9 liber (45 rublů)

BASKOPAN 6 liber

NU-SPASM 2 liber, nejlevnější. Pomáhají dobře. Sama se zkontrolovala)))

Tyto drogy jsou všechny analogy našeho Noshpa. Osobně si koupím první ze seznamu, stojí 6 liber (20 rublů)

11). BETADINE roztok jódu je dezinfekční prostředek bez alkoholu, skvělý pro děti, protože vůbec nehoří. Vždycky ho koupím)))

12). EXEDRIN tablety z bolesti hlavy, analogie našeho Citramonu, jsou mnohem efektivnější. Kontrolují mě, velmi pomáhají.

13). Kapsy LACTEOL FORT normalizují střevní mikroflóru po antibiotikách. Analog našeho linexu a laktobacterinu. Můžete si vzít jak dospělé, tak i děti. Vždycky jsem to vzal. Dobře.

14). V2 PLUS vitamíny s kořenem ženšenu. Jsou jen penny 7 liber. Koupím, jako nic)))

15). CEVAMOL je šumivý aspirin, stejně jako náš. Zkontrolováno. Teplota se snižuje dobře a trvale.

16). ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum. Velmi dobrý kus. Můžete děti i dospělé. Pomáhá s otravou a gastroenteritidou. Koupil jsem, pomáhá)))

17). CALAMIL lotion s bílou hlínou a mentol pro ty, kteří spálili. NEJVYŠŠÍ ZÁLEŽITOST V EGYPTU. Vždycky ho budu kupovat, když tam přijedu))) Na spálených místech jsem se rozmazal po dobu 15 minut a pak jsem si jej vypláchl vodou, červenost a bolest okamžitě zmizely))) VŠECHNY RADY. Děti i dospělí. Hodnota 3 liber.

BEPANTEN je také ze slunce, mast.

PANTENOL a to! masti

18). GINSANA tobolky s kořenem ženšenu pro dospělé. Zvyšte imunitu, uvolněte únavu. Také je koupím, dobrá věc)))

19). BRUFEN Syrup antipyretikum pro děti. Analog našeho Nurofenu. Velmi dobrý))) Zkontrolováno.

MEGAFEN a to je stejné)))

20). ACHICLOVIR masť z herpesu, analogu našeho Acycloviru, je jen 100krát účinná, testovaná.

21). LACTIOL je analogický náš Hilak-Forte.

22). VVS sprej od bolesti v krku, analogu našeho Hexoralu. Dobře pomáhá, zkontrolováno.

Kašel sirupy pro dospělé, ona se nesnažila. Tentokrát chci koupit)))

24). OROFAR Pastilky z bolestí v krku

25). Paracetamol je analoge našeho paracetamolu v tabletách.

26). ASPIRINE-C je analogický s aspirinem v tabletách.

Jód-Betadin (na bázi nealkoholu)

Peroxid vodíku - Maya Kyslík, peroxid vodíku

Mangan - permengenet (řekněme tak a lékárníkovi pochopíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)

Aktivní uhlí - karbon, Eucarbon (s sennou), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Višnevská masť - aktiol (dehtový olej)

Imunální (Echinacea sirup),

MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup

IMMULANT-Echinacea + satinový nigelový olej (černá semena)

C-retard je vitamin s

Mr.TUMEE je vitaminový a minerální komplex pro děti!

Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd.

Bradoral - z hrdla (tablety pro resorpci)

Pro hrdlo-lízátka Strepsils

Pro BBC Throat Spray (jako Hexoral)

Tantum verde - analgetikum pro ústa a krk, jde jak jako máchání, tak jako pilulka.

Telfast, Slaritin - z alergií

Calm Skin - krém pro pokožku od poškrábání, pocení, kousnutí

Nizoral je antimykotikum.

Pro žíly - uvnitř Diosed C, Outer - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, krém Hirudoid, Venorutonový gel

Dolphin (čípky) - dětské antipyretické svíčky

CEVAMOL šumivý aspirin

Hrudník - ze všech příznaků nachlazení obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

123 - všech příznaků nachlazení, které obsahují paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

Tablety DAYNIGHT ze všech studených symptomů obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

CONTA-FLU-tablety z běžného nachlazení bez paracetamolu

Adol extra anestetikum

CEFZIL-Cefprozil (dětské antibiotikum v lahvičce) je analog Ciprolet

Rovamycine - antibiotika pro těžkou anginu pectoris

Augmentin je antibiotikum obsahující amoxicilin (lékař předepisuje faryngitidu)

Flucamox-ANTIBIOTIC - každá kapsle obsahuje 500 mg:

Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithron (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (v balení po 3 tabletách) pro 500 mg.

Septrin - antibiotikum, infekce dýchacích cest, urogenitální infekce, gastrointestinální infekce.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum atd.

SELGON - z pilulky proti kašlému

TUSSAPINE - z pilulky proti kašlému

Spasmo - amráza - v případě žaludečního rozrušení, nadýmání

Sekem Anti Diarrea byliny

Nifuroxazid 200 mg

ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum

Eucarbon - aktivovaný uhlík se seno a mátovým olejem

Vesperalgine (sirup) - od bolesti v žaludku

Raney (resorpční tablety) - pro pálení žáhy

Fawar (instantní prášek) - z pálení žáhy, pálení žáhy a těžkosti v žaludku

Ranitidin - od žaludečních křečí (se silnou bolestí, vředy)

Smecta - ze žaludku

Entocid - z břicha (fixace)

Seke interstinální byliny - od zácpy

ne-migréna, metrogil - z pilulky na pilulku velmi dobrá

"Ketofen" - z bolesti hlavy

Lustral (SERTRALINE) antidepresivum proti stresu

DORMIVAL je kapsle upokojující, hypnotický vegetativně-valeriánský s chmelem

Gynera - antikoncepce, ruský analog Femodena.

Krása

loading...

Eva.ru

loading...

Cestovní pas

Služby

Sekce

O projektu

Všechny materiály na těchto stránkách jsou chráněny autorským právem a práv s ním souvisejících a nesmí být reprodukovány nebo použity jakýmkoliv způsobem bez předchozího písemného souhlasu vlastníka autorských práv, tím, že umístí aktivní odkaz na hlavní stránce portálu Eva.Ru (www.eva.ru) next s použitými materiály.

Pro obsah propagačních materiálů není redakční tým zodpovědný. Osvědčení o registraci sdělovacích prostředků El № FSot 22. května 2009 v.3.4.184

Sociální sítě

Kontaktujte nás

Obnova hesla
Nová registrace uživatele

Řekni mi o lécích Egypt

loading...

Seznam léčiv obsahuje seznam zde, zkopírujte

OTRIVIN od chladu

CEVAMOL šumivý aspirin

Bradoral z krku

balkis vypadne z chladu

bisolvon Z kašle

mukofylinový sirup pro kašel

* Omega 3 + * vitamíny, můžete si vzít další

algezium 40 g externě se syndromem bolesti s. muskuloskeletální systém

Tantum verde z bolestí v krku

MUCOSOL sirup na kašel

Děkujeme vám za to!

Našel jsem to, nemohu zaručit ceny.

Problémy se žaludkem:

Antinal (1 kapsle 3krát denně) - 5LE

Streptafenikol (1 kapsle 3krát denně) -LE

Dexim (poprvé 2 tablety, pak 1 tableta 4krát denně) - asi 15 LE

Noc Den (vynikající nástroj, který je třeba užívat v noci (žlutá) a během dne (bílá barva) - asi 5 LE.

123 Jeden dva Tři (výtok z nosu, bolesti hlavy, horečka) - 6 LE

Voltaren (gel) - 24 LE

Visine - 12 LE (egyptská výroba), 24 LE (importováno)

Prisolin - 12 LE (egyptský), 20 LE (dovezený)

Betaderm (krém) - asi 10 LE

Aloe Vera Pantenol (lotion, gel) - 28 LE (egyptský), 50 LE (dovezeno).

Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

Jód-Betadin (na bázi nealkoholu)

peroxid vodíku - maya oxyhydroin, peroxid vodíku

permanganát (řekněme tak a lékárníkovi porozumíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)

aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Višnevská masť - aktiol (dehtový olej)

Imunální (Echinacea sirup),

MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup

IMMULANT-Echinacea + satinový nigelový olej (černá semena)

C-retard je vitamin s

Mr.TUMEE je vitaminový a minerální komplex pro děti!

Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd.

Pro hrdlo-lízátka Strepsils

Pro BBC Throat Spray (jako Hexoral)

Tantum verde - analgetikum pro ústa a krk, jde jak jako máchání, tak jako pilulka.

Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

Guava syrop, Koffex, Bronchicum atd.

SELGON - z pilulky proti kašlému

TUSSAPINE - z pilulky proti kašlému

Sekem Anti Diarrea byliny

Nifuroxazid 200 mg

Eucarbon - aktivovaný uhlík se seno a mátovým olejem

Vesperalgine (sirup) - od bolesti v žaludku

Raney (resorpční tablety) - pro pálení žáhy

Fawar (instantní prášek) - z pálení žáhy, pálení žáhy a těžkosti v žaludku

Ranitidin - od žaludečních křečí (se silnou bolestí, vředy)

Smecta - ze žaludku

Entocid - z břicha (fixace)

Seke interstinální byliny - od zácpy

"Ketofen" - z bolesti hlavy

Naposledy upravil

Wow! Děkujeme vám znovu.

1). OTRIVIN má kapky a sprej v nosu, od běžného nachlazení, analogu našeho Nazivinu.

2). ACTIOL je analogičkou naší višnevské masti

3). C-RETARD náprava pro těžké nachlazení v kapslích, pro dospělé.

4).123 antipyretikum, analgetický sirup pro dospělé, také odstraňuje studené symptomy po dobu 3 dnů.

5). DAYNIGHT je také sirup pro teplotu a bolest pro dospělé.

6). PANADOL antipyretické tablety pro dospělé jsou pro děti.

7). GEVAMOL antipyretický sirup pro dospělé.

8). LARYPRO Pastilky z bolestí v krku. Velmi účinná věc, vždycky hodně))) pro dospělé a děti starší 7 let. A cena, kterou jen směšná, pouhých 5 liber (15 rublů)

9). SMECTA je analogická naše Smecta (se zhroucením žaludku) Dobrá. 9 liber (45 rublů)

BASKOPAN 6 liber

NU-SPASM 2 liber, nejlevnější. Pomáhají dobře. STOPSPASM

Tyto drogy jsou všechny analogy našeho Noshpa.

11). BETADINE roztok jódu je dezinfekční prostředek bez alkoholu, skvělý pro děti, protože vůbec nehoří.

12). EXEDRIN tablety z bolesti hlavy, analogie našeho Citramonu, jsou mnohem efektivnější.

13). Kapsy LACTEOL FORT normalizují střevní mikroflóru po antibiotikách. Analog našeho linexu a laktobacterinu. Můžete si vzít jak dospělé, tak i děti.

14). V2 PLUS vitamíny s kořenem ženšenu. Jsou jen penny 7 liber.

15). CEVAMOL je šumivý aspirin, stejně jako náš. Zkontrolováno. Teplota se snižuje dobře a trvale.

16). ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum. Velmi dobrý kus. Můžete děti i dospělé. Pomáhá s otravou a gastroenteritidou.

17). CALAMIL lotion s bílou hlínou a mentol pro ty, kteří spálili. NEJVYŠŠÍ ZÁLEŽITOST V EGYPTU. Napadl jsem spálenou plochu po dobu 15 minut a pak jsem umyla vodou, začalo se zarudnutí a bolest okamžitě))) VŠECHNY PORADENSTVÍ. Děti i dospělí. Hodnota 3 liber.

FORUM LOVERY FÓRY EGYPT-HURGADY

loading...

Všechny časy jsou UTC

PRVNÍ POMOC.

loading...

Registrován: 20. květen 2011, 14:58

že kvalita egyptských léků je vynikající. nejsou padělané a pečlivě sledují kvalitu vyráběných výrobků

Jestli mám ráda, pak můžu hradit hory. a pokud nemilujete - krk!

Registrován: 20. květen 2011, 14:58

Bint. Sterilní ubrousky.

Z hrdla oletetrin a inhalipt

Od bolesti zad

Od popálenin po pantenol

citramon nebo alcazelcer

přidat seznamy

Jestli mám ráda, pak můžu hradit hory. a pokud nemilujete - krk!

Registrován: May 22, 2011, 4:29 pm

natalia »st dub 28, 13:00

Adol extra anestetikum

Augmentin je antibiotikum obsahující amoxicilin (lékař předepisuje faryngitidu)

Nizoral - antifungální látka, v Rusku je také, ale mnohem dražší.

Tantum verde - analgetikum pro ústa a krk, jde jak jako máchání, tak jako pilulka.

Spasmo - amráza - v případě žaludečního rozrušení, nadýmání

Septrin - antibiotikum, infekce dýchacích cest, urogenitální infekce, gastrointestinální infekce.

Claritine - proti alergii

Gynera - antikoncepce, ruský analog Femodena.

Mr.TUMEE je vynikající vitaminový a minerální komplex pro děti! koupili v Egyptě, když šli domů do Ruska, myslím, že v mnoha ohledech kvůli nim dokonale přenesli aklimatizaci. Obecně chci říci, že v Egyptě jsou vynikající léky a ceny několikrát nižší než v Rusku.

Byla také zapamatována antipyretická horečka dětských křečků obsahující paracetamol. podle mého názoru. to je analogický ruský panadol (dítě)

Entocid - z břicha (fixace)

Bradoral - z hrdla (tablety pro resorpci)

Eucarbon - aktivovaný uhlík se seno a mátovým olejem

Telfast, Claritin (sirup) - z alergií

Raney (resorpční tablety) - pro pálení žáhy

Fawar (instantní prášek) - z pálení žáhy, pálení žáhy a těžkosti v žaludku

Ranitidin - od žaludečních křečí (se silnou bolestí, vředy)

Smecta - ze žaludku

Rovamycine - antibiotika pro těžkou anginu pectoris

Calm Skin - krém pro pokožku od poškrábání, pocení, kousnutí

Vesperalgine (sirup) - od bolesti v žaludku

Seke interstinální byliny - od zácpy

Sekem Anti Diarrea byliny - pro průjmy

gel "kousnutí hmyzem" od štěnice

pro žíly - uvnitř Diosed C, Vnější - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, krém Hirudoid, Venorutonový gel

Jod je betadin.

"Ketofen" - z bolesti hlavy

Dolphin (čípky) - dětské antipyretické svíčky

C-retard je vitamin s

Sekem Anti Diarrea byliny - pro průjmy

Pilulky na bolesti hlavy jsou velmi dobré, ne-migrény, metrogil

Fórum Tethys

loading...

Všechny časy jsou UTC

Potřebuji radu o egyptských pilulkách.

loading...

Jsem nejbohatší muž nejen v Evropě, ale i ve světě. Sbírám emoce. (Vladimir Putin)

Zotavte se na safari, jen 10 dní!

Explorer 2 Instruktor SNSI

N.Trimix Instruktor IANTD

Jsem nejbohatší muž nejen v Evropě, ale i ve světě. Sbírám emoce. (Vladimir Putin)

nejtypičtější poslední dva měsíce - enterovirus, v St. Petersburg školáci nemocí s balíčky, a to i v tisku píší.

Vzhledem k tomu, že já a manželka a sestra, ke kterým měli hosté na PRVNÍ choroby, měli příznaky,

rychlý růst T na 38,5

fig židle, ale bez bolesti žaludku

Slabost byla další týden.

NDL Nitrox, AOWD PADI, OWD SSI, Conv. plavec DOSAAF USSR

Egypt - Léky v Egyptě

loading...

Samozřejmě, samoléčba je škodlivá, doporučuje se konzultovat s lékařem, než začnete užívat drogu, kterou neznáte.

Na žádost mých turistů jsem nebyl úplný seznam těch, kteří by mohli potřebovat nějaký lék v Egyptě.

Kromě toho, že není žádným tajemstvím, že v současné době, spolu se suvenýry a dalšími nákupy, které turisté privozyaschih ze slunného Egypta, léky jsou nyní není poslední (a někdy i dříve) mezi všemi „dary“, privozimyh resort. V Egyptě se léky osvědčily jako léčiva vynikající kvality, navíc existuje mnoho zahraničních farmaceutických rostlin a surovin nejvyšší kvality. No, nejmenší roli hraje skutečnost, že mnoho místních analogů je levnější než ukrajinské.

SHORT LIST

loading...

jod-jod, betadin (na bázi nealkoholu)

peroxid vodíku - maya oxyhydroin, peroxid vodíku

permanganát (řekněme tak a lékárníkovi porozumíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)

aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb

Valerianka - D omyval (valerián + chmel), kapsle

Lactobacterin - Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Višnevská masť - aktiol (dehtový olej)

MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup

Ricinový olej - ricinový olej, zate harua

Rybí tuk - Tuk z jaterního oleje, Clo Seas, Forte Seas, Halorange plus, Šťastné moře, Hypol, Rimcod, Stříbrné moře, Ultranyl

kafrový olej - olej z kaforu, zate kafur

heřmánek - kamomIl, babunish (pro váhu v obchodech s kořením, v lékárnách a v obchodech - čaje v sáčcích)

sortiment lékařských sbírek Sekem a Isis, jsou prodávány v lékárnách, supermarketech

Mnoho různých věcí, jako je den noc, Gevamol, Catafast, Panadol, Contagrip, 123.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum atd.

Strepsils lízátka, Bradoral, Larypro, BBC sprej atd.

Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd. e.

SEZNAM AUTEKTÍV

loading...

Odběr vzorků egyptských léků.

2) ACTIOL je analogičkou našeho višnevského masti

3) C-RETARD náprava pro těžké nachlazení v kapslích, pro dospělé. Velmi efektivní.

4) 123 antipyretických analgetických sirupů pro dospělé také zmírňuje příznaky nachlazení po dobu 3 dnů.

5) DAYNIGHT je také sirup pro teplotu a bolest pro dospělé.

6) PANADOL antipyretické tablety pro dospělé, je určeno pro děti. Dobře.

7) GEVAMOL antipyretický sirup pro dospělé.

LARYPRO Pastilky z bolestí v krku. Velmi účinná věc. Pro dospělé a děti starší 7 let. A cena, která jsou jen směšná

9) SMECTA je dobrým analogem našeho Smecta (v případě poruchy)

NU-SPASM je nejlevnější. Pomáhají dobře.

11) roztok BETADINE jódu je dezinfekční prostředek bez alkoholu, skvělý pro děti, protože vůbec nehoří.

12) Supersky tablety EXEDRIN proti bolesti hlavy, analogické pro naše Citramon, jsou mnohem efektivnější.

13) LACTEOL FORT v kapslích normalizuje střevní mikroflóru po antibiotikách. Analog našeho linexu a laktobacterinu. Můžete si vzít jak dospělé, tak i děti. Dobře.

14) Vitamin V2 PLUS s kořenem ženšenu. Jsou jen penny 7 liber..

15) CEVAMOL šumivý aspirin. Teplota se snižuje dobře a trvale.

16) ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum. Velmi dobrý kus. Můžete děti i dospělé.

Pomáhá s otravou a gastroenteritidou.

17) CALAMIL lotion s bílou hlínou a mentol pro ty, kteří spálili. NEJVYŠŠÍ ZÁLEŽITOST V EGYPTU. Rozmazal jsem ho na spálených místech po dobu 15 minut,

a pak se umyje vodou, začervenalost a bolest okamžitě zmizí. VŠECHNY RADY. Děti i dospělí.

BEPANTEN je také ze slunce, mast.

18) GINSANA tobolky s kořenem ženšenu pro dospělé. Zvyšte imunitu, uvolněte únavu.

19) BRUFEN antipyretický sirup pro děti. Analog našeho Nurofenu.

20) ACHICLOVIR masť z herpesu, analogu našeho Acycloviru, je pouze 100krát účinná, kontrolovaná.

21) LACTIOL je analogický náš Hilak-Forte.

22) VVS sprej z bolesti v krku, analogie našeho Geoxoralu. Dobře pomáhá, zkontrolováno.

23) Sirupy proti kašli pro dospělé

24) OROFAR Pastilky z bolestí v krku

25) Paracetamolový analog našeho paracetamolu v tabletách

26) ASPIRINE-C analog našeho Aspirinu v tabletách

27) Pantovigar - vitamíny, mnohem efektivnější než to, co prodáváme

28) Genuphil - lék na regeneraci kloubů EVA-PHARMA - skvělé recenze!

jod-jod, betadin (na bázi nealkoholu)

peroxid vodíku - maya oxyhydroin, peroxid vodíku

permanganát manganistanu (řekněme to a lékárník tě porozumí), manganistan draselný (jen v tekuté formě)

aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerián + chmel), kapsle

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Višnevská masť - aktiol (dehtový olej)

Imunální (Echinacea sirup),

MULON - extrakt z Echinacea - kapky, sirup

IMMULANT-Echinacea + satinový nigelový olej (černá semena)

Ricinový olej - ricinový olej, zate harua

Rybí tuk - Tuk z jaterního oleje, Clo Seas, Forte Seas, Halorange plus, Šťastné moře, Hypol, Rimcod, Stříbrné moře, Ultranyl

kafrový olej - olej z kaforu, zate kafur

heřmánek - kamomIl, babunish (pro váhu v obchodech s kořením, v lékárnách a v obchodech - čaje v sáčcích)

sortiment lékařských sbírek Sekem a Isis, jsou prodávány v lékárnách, supermarketech

Mnoho různých věcí, například Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Conta gripa, 123.

Fenistil, Calamyl lotion, Claritin atd.

Bradoral - z hrdla (tablety pro resorpci)

Pro hrdlo-lízátka Strepsils

Pro BBC Throat Spray (jako Hexoral)

Tantum verde - analgetikum pro ústa a krk, jde jak jako máchání, tak jako pilulka.

Telfast, Slaritin - z alergií

Calm Skin - krém pro pokožku od poškrábání, pocení, kousnutí

Gel "hmyzí skus" z chyb

Nizoral - antimykotikum, na Ukrajině je také, ale mnohem dražší.

Pro žíly - uvnitř Diosed C, Outer - Thrombofob, Escinogel, Haemocure, krém Hirudoid, Venorutonový gel

Dolphin (čípky) - dětské antipyretické svíčky

CETAL - dětský antipyretik obsahující paracetamol. Analogie dětského Panadolu.

CEVAMOL je šumivý aspirin, stejně jako náš. Teplota se snižuje dobře a trvale

Hrudník - ze všech příznaků nachlazení obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

123 - všech příznaků nachlazení, které obsahují paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

Tablety DAYNIGHT ze všech studených symptomů obsahujících paracetamol, pseudoefedrin (z běžné studené a nosní kongesce)

CONTA-FLU-tablety z běžného nachlazení bez paracetamolu

Adol extra anestetikum

CEFZIL-Cefprozil (dětské antibiotikum v lahvičce) je analog Ciprolet

Rovamycine - antibiotika pro těžkou anginu pectoris

Augmentin je antibiotikum obsahující amoxicilin (lékař předepisuje faryngitidu)

Flucamox-ANTIBIOTIC - každá kapsle obsahuje 500 mg:

Amoxicillin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithron (AZITHROMYCIN) -ANTIBIOTIC (v balení po 3 tabletách) pro 500 mg.

Septrin - antibiotikum, infekce dýchacích cest, urogenitální infekce, gastrointestinální infekce.

SELGON - z pilulky proti kašlému

TUSSAPINE - z pilulky proti kašlému

Spasmo - amráza - v případě žaludečního rozrušení, nadýmání

Sekem Anti Diarrea byliny - pro průjmy

Diax 200 mg. Nifuroxazid 200 mg. - z průjem

ANTINÁL - z průjmu, zvracení, bolestí břicha, intestinálních antiseptických látek

Eucarbon - aktivovaný uhlík se seno a mátovým olejem

Vesperalgine (sirup) - od bolesti v žaludku

Raney (resorpční tablety) - pro pálení žáhy

Fawar (instantní prášek) - z pálení žáhy, pálení žáhy a těžkosti v žaludku

Ranitidin - od žaludečních křečí (se silnou bolestí, vředy)

Smecta - ze žaludku

Sekem Anti Diarrea byliny - pro průjmy

Entocid - z břicha (fixace)

Seke interstinální byliny - od zácpy

ne-migrény, metrogil - z pilulky na bolesti hlavy velmi dobré

"Ketofen" - z bolesti hlavy

Lustral (SERTRALINE) antidepresivum proti stresu

DORMIVAL je kapsle upokojující, hypnotický vegetativně-valeriánský s chmelem

C-retard je vitamin s

Mr.TUMEE je vynikající vitaminový a minerální komplex pro děti!

Materna Vitamins

ULOŽTE KOŘENÍ A BYLINY

loading...

Kopr semena - Shabbat

Hořčice (prášek) - Hořčice (Budra)

Černý pepř - felfel eshved (mathoon - zem, hrach - hubb)

Bílý pepř - feuille abiad

Červená paprika - shatta (felfel Ahmar)

Směs koření pro maso - bokharat lyama, pro ryby - samice Boharat, pro kuře - Boharat Ferekh

Semolina semid (krupice nebo di bisbus)

Kyselina citronová - lýtko zubní (nebo sitrik)

Sada první pomoci pro výlet do Egypta Dahab

Za prvé, v Egyptě za padělání drog velmi přísný trest: od doživotního vězení s obrovskými pokuty k trestu smrti. Díky takovým právním předpisům jsou padělání, které se nacházejí v lékárnách, prostě nerealistické, ano, a ceny zde jsou mnohem nižší. Proto zkušení turisté, kteří jdou do Egypta, nedokončili svou lékárničku s ruskými farmaceutickými odpadky a přepravovali kufry léků z Egypta do své vlasti.

Přesto, pokud si doma balíte lékárničku domů, jaké léky přiveďte do Egypta?

  • pro ošetření ran a odřezků dezinfekčních a hojivých, sušicích prostředků. Červené moře zrádné a dokonce i na čisté písečné pláži pod nohama se můžete dostat nějaké muck. Řády zde se nehojí dobře, musí být uzdraveny. Není to důvod pro paniku a omezení, ale elementární systematické akce: po slaném moři opláchnout sladkou vodou, a pak ji vyschnout s nějakou drogu, v noci škrábanec s léčebným prostředkem - výrazně urychlit proces obnovy pokožky. Pokud budete krok na hedgehogu: horké lázně (30 min.), A, když sedíte, pravidelně navlhčete limetkovou šťávou. Jehly se nesnažte vytahovat - jsou to vaše a zůstanou s vámi, dokud se nerozpustí
  • pokud jste fanouškem outdoorových aktivit, pak léky ze svalové bolesti
  • absorbenty

To je snad všechno! Pokud jste na cestě předjížděli infekce dýchacích cest, dokonce i strepy je taková, že se hojí. Hlavním úkolem je mít s sebou cestovní pojištění a pak můžete bez omezení použít služby místních lékařů, kteří vám předepisují účinné léky.

Telefony v Dahabu, které se mohou hodit:

  • První pomoc -123 (volání z místního čísla)
  • Dahab specializovaná nemocnice první pomoc +11
  • Zubní lékař Adele Ramadan +998
  • Stomatolog Nasser +326

Ale pro mě to jsou hlavní vředy, které tu mnozí tady "lpí", takže je to z hlavy.

  • jste předem strach chladných místností v Egyptě, když jen tolik, aby se vám ne hlaveň kondeya - v Rusku máme více než půl rokem zažívá extrémy, opuštění bytu na ulici, já nemluvím o těch, kteří se krátí „nahý“ kouř
  • jíte v "špinavé" arabské zemi a z nějakého důvodu si myslíte, že se všichni snažíte otrávit, ačkoli jídlo od prvního dne v místních restauracích jsem nikdy neměl případ otrav a přizpůsobení místním mikrobům nebo co nebylo. a můj žaludek je slabý. až dosud.

Moje bička v Rusku byla hnisavé bolest v krku: žádná zmrzlina, žádné studené nápoje, Bůh zakázat kondy nebo ponor z otevřeného okna v autě. Zde je vše v mém životě bez omezení od prvního dne pobytu a dokonce iv 40-ti stupních.

Zde je ideální místo pro zdraví! Pro Něho - nevynalezte si sami sebe!

Kde koupit levné léky v Dahabu

Lékárny, které jsou v hotelích velmi drahé - podvádění je 5-8 krát silnější. Podle toho, jestli je nutné koupit drogy v Dahabu, doporučuji se dostat do prostoru Assal, který je největší lékárna (po pravici sochy s delfíny), který někdy přístupné i ty léky, které v našich lékárnách odpoledne s ohněm nenajdete.

Analogy

Chci říci, že všechny drogy jsou velmi účinné. Hrdlo může být vyléčeno tryskou pro pět liber, akutní formy cystitidy - jednoduchý cyston. Všechny léky mají abstrakt v angličtině! Anotace v ruštině je možné zobrazit online.

Diskuse

Egyptské lékárny online

0 příspěvků

2). ACTIOL je analogičkou naší višnevské masti

3). C-RETARD náprava pro těžké nachlazení v kapslích, pro dospělé. Velmi efektivní, ověřil mě. Vždy jej přináším velké množství)))

4).123 antipyretikum, analgetický sirup pro dospělé, také odstraňuje studené symptomy po dobu 3 dnů. Dobrá věc

5). DAYNIGHT je také sirup pro teplotu a bolest pro dospělé. Zkoušel jsem to sám.

6). PANADOL antipyretické tablety pro dospělé jsou pro děti. Dobře.

7). GEVAMOL antipyretický sirup pro dospělé. Zkoušel jsem to sám.

. LARYPRO Pastilky z bolestí v krku. Velmi účinná věc, vždycky hodně))) pro dospělé a děti starší 7 let. A cena, kterou jen směšná, pouhých 5 liber (15 rublů)

9). SMECTA je analogická naše Smecta (se zhroucením žaludku) Dobrá. 9 liber (45 rublů)

BASKOPAN 6 liber

NU-SPASM 2 liber, nejlevnější. Pomáhají dobře. Sama se zkontrolovala))) str

Tyto drogy jsou všechny analogy našeho Noshpa. Osobně si koupím první ze seznamu, stojí 6 liber (20 rublů)

11). BETADINE roztok jódu je dezinfekční prostředek bez alkoholu, skvělý pro děti, protože vůbec nehoří. Vždycky ho koupím)))

12). EXEDRIN tablety z bolesti hlavy, analogie našeho Citramonu, jsou mnohem efektivnější. Kontrolují mě, velmi pomáhají.

13). Kapsy LACTEOL FORT normalizují střevní mikroflóru po antibiotikách. Analog našeho linexu a laktobacterinu. Můžete si vzít jak dospělé, tak i děti. Vždycky jsem to vzal. Dobře.

14). V2 PLUS vitamíny s kořenem ženšenu. Jsou jen penny 7 liber. Koupím, jako nic)))

15). CEVAMOL je šumivý aspirin, stejně jako náš. Zkontrolováno. Teplota se snižuje dobře a trvale.

16). ANTINÁL z průjem, zvracení, bolesti břicha, intestinální antiseptikum. Velmi dobrý kus. Můžete děti i dospělé. Pomáhá s otravou a gastroenteritidou. Koupil jsem, pomáhá)))

17). CALAMIL lotion s bílou hlínou a mentol pro ty, kteří spálili. NEJVYŠŠÍ ZÁLEŽITOST V EGYPTU. Vždycky ho budu kupovat, když tam přijedu))) Na spálených místech jsem se rozmazal po dobu 15 minut a pak jsem si jej vypláchl vodou, červenost a bolest okamžitě zmizely))) VŠECHNY RADY. Děti i dospělí. Hodnota 3 liber.

BEPANTEN je také ze slunce, mast.

PANTENOL a to! masti

18). GINSANA tobolky s kořenem ženšenu pro dospělé. Zvyšte imunitu, uvolněte únavu. Také je koupím, dobrá věc)))

19). BRUFEN Syrup antipyretikum pro děti. Analog našeho Nurofenu. Velmi dobrý))) Zkontrolováno.

MEGAFEN a to je stejné)))

20). ACHICLOVIR masť z herpesu, analogu našeho Acycloviru, je jen 100krát účinná, testovaná.

21). LACTIOL je analogický náš Hilak-Forte.

22). VVS sprej od bolesti v krku, analogu našeho Hexoralu. Dobře pomáhá, zkontrolováno.

Kašel sirupy pro dospělé, ona se nesnažila. Tentokrát chci koupit)))

24). OROFAR Pastilky z bolestí v krku

25). Paracetamol je analoge našeho paracetamolu v tabletách.

26). ASPIRINE-C je analogický s aspirinem v tabletách.

27). Pantovigar - vitamíny, mnohem efektivnější než to, co prodáváme

jod-jod, betadin (na bázi nealkoholu)

peroxid vodíku - maya oxyhydroin, peroxid vodíku

permanganát (řekněme tak a lékárníkovi porozumíte), manganistan draselný (pouze v tekuté formě)

aktivního uhlí - karbon, Eucarbon (s přídavkem Senny), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerián + chmel), kapsle

Jaké léky mám vzít se mnou do Egypta?

Cestou do zahraničí, v očekávání dlouho očekávaného odpočinku, obvykle tvoří seznam věcí, ve kterých se můžete v resortu seznámit. O tom, jaké drogy je třeba vzít do Egypta, mysli na poslední. A někdy zcela zapomínají na to, že je třeba vzít s nimi i lékárničku. Existuje však mnoho situací, kdy drogy mohou být užitečné, zvláště pokud musíte cestovat s dítětem.

Chcete-li být zajištěna, stojí za to!

Dnes je módní jít na dovolenou v zahraničí. Pro východní Evropany se poznávají výlety do Egypta. Tato země - cenově dostupné exotické, v něm může každý relaxovat způsobem, jakým chce. Ti, kteří jsou pokoušeni dobrodružstvím, mohou jít studovat starověké pyramidy nebo zůstat s beduínky. Pokud však rodina s dítětem cestuje do Egypta, může si vybrat jeden z jejich módních hotelů s pěknou slovanskou duší, všestranným systémem.

Bohužel, během dovolené každý může mít některé nebo jiné zdravotní problémy. Abyste si včas poskytli pomoc a nezabudli jste na tak dlouhý pobyt v Egyptě s nečekaným nepohodlí, stojí za to, abyste si zajistili a vzali s sebou na cestu nezbytná minimální množství léků.

Sbíráme lékárničku

Vytvořte si seznam a kupte léky na silnici je dobře předem. Je třeba vzít v úvahu, že ne všechny léky mohou být převzaty do zahraničí, zejména do Egypta. Proto je lepší uvést seznam léčivých přípravků pro první pomoc, které jsou k dispozici cestovnímu agentovi, nebo studovat příslušné informace na internetu.

Takže můžete bezpečně jet na silnici, pokud je první lékárnička v Egyptě vybavena následujícími léky.

    • Léky na průjem a otravu

    Klima a voda v Egyptě se liší od evropských. Často aklimatizace na novém místě je doprovázena žaludečními poruchami. Situaci zhoršuje zvláštní národní kuchyně, jejíž pokrmy jsou velmi mastné a těžko stravitelné. Z tohoto důvodu je nutné, aby se s ním aktivním uhlím nebo bílého, „Smecta“ (což je stejně dobře hodí pro dospělého a dítě), „Enterosgelem“ nebo „Enterol“ prebiotika „Hilak forte“ nebo „LINEX“ a „Regidron“ (to by se předešlo dehydratace těla v případě prodlouženého průjmu).

    Pomoc játra vyrovnat se s stejné tukových potravin, alkoholu a přejídání, která je zadní strana „all inclusive“ systém může běžné léky, jako „Allohol“, „Essentiale®“, „Karsil“.

    Překonávat příznaky nachlazení, které se často vyskytuje v průběhu aklimatizace v Egyptě pomáhají léky, antipyretika na základě paracetamolu (tablety nebo kapsle „Paracetamol“ dospělé sirupy „Efferalgan“ „Panadol“ dítě), prášky „Koldflyu» nebo «Coldrex», vazokonstrikční kapky v nosu. Jistě hotel má lékař a lékařskou místnost, ale je lepší vzít s sebou elektronický teploměr na výlet do Egypta.

    Abyste se rychle vyrovnali s bolestem hlavy, bolestí zubů nebo svalů, musíte si s sebou vzít drogy jako Nurofen, Citramon, Solpadein nebo Pentalgin.

    V Egyptě se tělo evropského člověka setkává s mnoha neznámými podněty, které mohou způsobit alergie. Doporučuje se užívat přípravek Zirtek nebo Claritin na hrudníku.

  • Prostředky pro a po spálení

    Chcete-li přijít k odpočinku v Egyptě, vyčiněné, ale ne spálené, stačí vzít krémy, pleťové vody a spreje, opalování, po expozici a spálení sluncem, který lze zakoupit v lékárně nebo kosmetické obchodu.

    Dezinfikovat a léčit odřeniny, řezné rány nebo škrábance, je třeba vzít na silnici jsou známe léky a nástrojů, jako je peroxid vodíku, jodu, bavlněné polštářky, obvazy a náplastmi.

  • Léky na chronické onemocnění

    Pokud má rekreant potřebný pravidelný příjem enzymů, hormonů, léků na normalizaci krevního tlaku nebo jiných léků, měl by je užít na odpočinek v Egyptě.

    Léky, které jsou velmi důležité, aby se do Egypta dostaly první pomoci - je to nezbytné minimum, které je v každém domě. V kufru nebudou zabírat mnoho prostoru, ale mohou se stát nezbytnými na dovolené v exotickém letovisku Egypta.

Předchozí Článek

Invitro nebo cmd, což je lepší

Následující Článek

Jaká je tuková infiltrace jater?